Ana SayfaYAYIN ALForum
Istek Yap

 

 


 


-
GAMLIHAZAN fm yalnızca ziyaretçilerine müzik dinletip hoşça vakit geçirtme amacını güder. Bunun dışında başka bir amaç taşımaz. Radyomuzu yasa dışı, çarpık, fanatik amaçlar için kullanilmasi yasaktir. Buradaki sohbet ortamı KESİNLİKLE irc ortamı değildir. Muhabbetlerinizde diger dinleyici dostlarimiza karsi lütfen seviyenizi koruyunuz. BAYANLARA SARKINTILIK ETMEK GİBİ BİR NİYETİNİZ VARSA BU SİTEYE GİRMEYİNİZ. Bu amaçla yapılmış olan bir çok site mevcuttur, oralarda şansınızı deneyiniz. Küfüre asla tolerans tanınmayacak ve kişi kanaldan uzaklaştirilacaktır. Hafif argo ise hayatımızin bir vazgeçilmezi olduğu için, serbesttir.

- GAMLIHAZAN fm içerisinde yazdığınız mesajlardan tamamı ile siz sorumlusunuz. Yayin akisi icerisinde radyonun tek yetkilisi Dj dir.DJ.nin uyarilari dikkate alinmalidir,Dj nin uyarilarina uymayan kisiler radyodan uzaklastirilacak veya yeni flatcast sistemi ile saf disi birakilacaktir.DJ mizin siz dinleyicilerimize saglikli  güzel bir yayin yapabilmesi sizlerinde gerekli kurallara uymasina baglidir.

- Tamamen insan haklarının ihlalini ve radyonun güvenliğini korumak için her dinleyicinin IP adresi ve radyoya giriş zamanı kaydedilmektedir. Bu şekilde ihtiyaç duyulduğunda yetkili mercilerden kuralları ihlal eden dinleyicinin kişisel bilgileri alınabilmektedir. Ayrıca yazisma metinleri de kaydolmaktadır. Bu da yazılı kanıt sunmak amacı ile kullanılmaktadır.

- FLATCAST sistemi Türkçe karakter desteği içermediği için yazılarınızın okunaksız olmasının önüne geçmek için lütfen Türkçe karakterler olan "ş, ğ, ı" harflerini kullanmayınız. Diğer özel karakterler olan "ç, ü ve ö" yü kullanabilirsiniz.

- DJ lerimiz her zaman bilgisayar başında olmayabilirler. "Bot" moduna geçtikleri zaman size cevap veremeyeceklerdir, fakat müzik yayını kesilmeyecektir. Eğer bilgisayar başında iseler zaten cevap vereceklerdir. Gereksiz yere tekrar eden, ısrarcı mesajlar atmayın. Aynı şey istekleriniz için de geçerlidir. Emin olun ki istekleriniz alınıyordur, isteğiniz çalınmadı ise arşivde bulunmadığı için çalınmamıştır, boş yere yakınmayınız. Zira istek yaptığınız parça kısa zaman içinde arşive eklenecektir.

- GUESTXXXXX olarak görünüyorsanız LOGIN olmanız gerekiyor demektir. Bunun için öncelikle dinleyici listesinin üzerindeki "Giriş" butonuna basınız. Daha sonra çıkan küçük pencereye dilediğiniz Kullanıcı Adı'nı ve Şifresi'ni yazarak "Login" e basınız. Sisteme giriş yapacaksınız. Hata verirse bu kullanıcı adı kaydedilmiş ya da şu anda kullanılıyor demektir. Bu durumda başkalarının aklına gelmeyecek eşsiz rumuzlar seçmeye çalışın.

- Radyomuz yayinlarina dj nicki ile gelmek radyo isimleri ile istirak etmek reklam yapmak kesinlikle yasaktir.Böyle davrananlar,ilk defaya mahsus uyarilacaktir tekrarinda ise radyodan uzaklastirilacaktir.

 
- GAMLIHAZAN fm'i tüm dinleyenler bu kuralları kabul etmiş sayılır ve buna göre değerlendirilir.
  

Bizimle iletişim kurmak için [ TIKLA 

 
     

© 2007 GAMLIHAZAN.COM Tüm hakları saklıdır.
Icerikler İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.