Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Ekim 18, 2017, 03:05:54 ÖS
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÜNÜN ÜCRETSİZ YAZILIMI (iSpring Free)  (Okunma Sayısı 1746 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
By_MeMeD
Administrator

58

~Herşey Mümkün Eğer İnanırsan~

« : Ocak 25, 2010, 10:42:50 ÖÖ »

PowerPoint sunumlarınızı, video dosyası olarak dönüştürmeye ne dersiniz. O zaman iSpring Free tam aradığınız bir yazılım.
iSpring Free adlı yazılım sayesinde oluşturduğunuz PowerPoint sunumlarınızı, Flash video formatına dönüştürün. PowerPoint sunumlarınızı içerik, görsel parametreleri ve animasyonlarını bozmadan çevirebilen bir yazılım..

Yazılımın Künyesi

Adı: iSpring Free 4.2
Dosya Boyutu: 7.61 MB
Firma: iSpring Solutions
Sistem Gereksinimleri: Windows 98, 2000, XP, Vista
Dili: İngilizce
Fiyatı: Ücretsiz

İndirmek için aşağıdaki linki tıklayınız

http://www.ispringsolutions.com/download/ispring_free_4_2.exe
Alıntıdır

~Hersey Mümkün, Eğer İnanırsan~
ASIL RUH 58
Süper Üye

116

YANLIŞLARIN VE ACILARIN BİRİKİMİNE TECRÜBE DENİR..

« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2010, 11:54:20 ÖÖ »

Memedim emeğıne,yüreğıne sağlık. PC nin başından hiç kalkmıyorum birde bunu yüklersem yemeğede kalkmayacağız herhalde.Smiley Smiley Smiley  Paylaşımın için teşekkürler.hoşça kal.Sevgiler...

AYRILIK;KÜÇÜK SEVGİLERİ ÖLDÜRÜR,BÜYÜK SEVGİLERİ GÜÇLENDİRİR. TIPKI RÜZGARIN MUMU SÖNDÜRÜP YANGINI GÜÇLENDİRDİĞI GİBİ...
By_MeMeD
Administrator

58

~Herşey Mümkün Eğer İnanırsan~

« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2010, 04:09:23 ÖS »

Eywallah Zafer abicim sizinde elinize sağlık..Sorma abicim Annemde benden bu konuda şikayetçi Smiley bazen oluyor Pc başında saatlerce kalıyorum ha şunuda yapayım ha bi de suna bakayım filan derken hayatla ilişkimiz kesiliyor Smiley neyseki kendi adıma pc başındayken boş işlerle uğraşmıyorum o yönü sevindirici Smiley paylaşmış olduğum program umarım işinize yarar dileklerim saygılar hürmetler abicim...

~Hersey Mümkün, Eğer İnanırsan~
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: